Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus

Sprendimai

Įgarsinimo sistema
Vaizdo ekranų sistema
Automatizuota valdymo sistema

Atnaujintame Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje įrengta moderni renginių ir parodų salė, kurioje bus galima rengti įvairaus formato renginius. Salėje sumontuota diskretiška, tačiau išskirtinės kokybės įgarsinimo sistema, tam buvo pasirinktos Martin Audio CDD6  asimetrinio kryptiškumo akustinės sistemos bei kompaktiška Martin Audio SX112 žemųjų dažnių akustinė sistema. Kadangi siekėme išlaikyti salės architektūrinį vientisumą,  žemųjų dažnių akustinę sistemą sumontavome virš pakabinamų lubų.  Renginių vedimui taip pat skirti du profesionalūs skaitmeniniai SHURE SLXD serijos radijo mikrofonai.

Salės mikrofonų ir muzikos garsas yra valdomas automatiškai veikiančiu Biamp multifunkciniu signalų procesoriumi. Muziejaus darbuotojai visus reikiamus pakeitimus atlieka sienoje sumontuotu Biamp valdikliu – toks sistemos valdymas yra maksimaliai supaprastintas ir nereikalaujantis specifinių žinių. Be to, šį Biamp procesorių pritaikėme ir salės vaizdo ekranų valdymui, todėl ta pačia sienine panele valdomas ne tik salės garsas, bet ir dviejuose didelio formato Samsung ekranuose rodomas vaizdas.

Atnaujinimo sulaukė ir muziejaus fojė – čia sumontavome 2×2 formato, 4K raiškos vaizdo sieną iš  didelio formato berėmių NEC gamintojo vaizdo monitorių. Visų keturių vaizdo monitorių spalvinės gamos yra sukalibruotos išoriniu kalibravimo įrenginiu po sumontavimo. Vaizdo sienos turinys valdomas muziejaus administratorių, panaudojant BrightSign vaizdo grotuvą su specialia programine įranga, leidžiančia nesudėtingai programuoti vaizdo transliacijos tvarkaraštį. Taip pat vaizdo ekranai atsidūrė ir į Laisvės alėją atsiveriančiuose languose, kad informacija apie muziejaus veiklą būtų matoma ir praeiviams.

Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.

Kiti projektai

Išskirtinės kokybės garso sprendimai Japoniško stiliaus restorane HeJi

Sprendimai:
Signalų perdavimas DANTE tinklu
Daugiazonė akustinė sistema su centralizuotu valdymu
Aukštos kokybės akustinės sistemos
Sprendimai:
Signalų perdavimas DANTE tinklu
Daugiazonė akustinė sistema su centralizuotu valdymu
Aukštos kokybės akustinės sistemos

Meninė šviesos instaliacija Kauno kultūros centro kiemelyje

Sprendimai:
Individualus projektavimas
Interaktyvios funkcijos
Sprendimai:
Individualus projektavimas
Interaktyvios funkcijos