Kamida Group biuras Kaune

KAMIDA GROUP įmonių grupės biuras įsikūrė prie vakarinio Kauno aplinkkelio esančiame logistikos ir verslo centre Westhub. Šis A++ energetinės klasės pastatų kompleksas išsiskiria tvarumą didinančiomis technologijomis bei moderniais ŠVOK ir kitų inžinerinių sistemų sprendimais. Šiam pastatui suprojektuoti ir įrengti garso, informacinių ekranų bei nuotolinių susitikimų sistemas buvo pasitelkti Audiotono specialistai.

Sprendimai

PoE garsiakalbių garso sistema
Belaidžių konferencijų įranga
Digital signage ekranai ir turinio valdymo sistema

Keturis pastato aukštus užimančio biuro foninio garso sistema naudoja šiandien sparčiai populiarėjančius PoE garsiakalbius iš Bluesound. Šie garsiakalbiai veikia LAN PoE arba WiFi tinklo pagrindu, jiems nereikia išorinių stiprintuvų ar media grotuvų – visas funkcijas atlieka pats garsiakalbis, o garsas valdomas kompiuteriu ar išmaniu įrenginiu. Sistema leidžia įvairiai sugrupuoti garsiakalbių tinklą į atskiras garso zonas, o skaitmeninis signalo perdavimas užtikrina aukštesnę garso kokybę, nei įprastos pastatų garso sistemos.

Biure taip pat įrengta informacinių LG ekranų sistema, naudojama darbuotojams aktualios informacijos pateikimui, vairuotojų mokymams skirta salė su lazeriniu vaizdo projektoriumi, Martin Audio CDD serijos garsiakalbiais, belaide prezentacijų sistema.

Belaidės technologijos panaudotos ir susitikimų kambariuose bei pagrindinėje posėdžių salėje – čia įdiegti gamintojo Barco belaidžių konferencijų sprendimai, leidžiantys prie patalpoje esančių garso ir vaizdo sistemų greitai prijungti bet kokį įrenginį. Salėje įdiegta Biamp Devio konferencijų garso sistema, aktyviai sekanti kalbančiųjų balsus ir galinti juos išskirti iš triukšmingos aplinkos. Lygiai taip pat nuotolinio susitikimo dalyvius fiksuoja judanti aukštos raiškos vaizdo kamera, galinti pati atsisukti į kalbantį žmogų.

Kamida Group biuras Kaune cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.

Kiti projektai

Išmaniosios įgarsinimo sistemos – ir teatrų salėms

Sprendimai:
Linijiniio masyvo garso sistema
Scenos mikrofonų sistema
Komutacija DANTE skaitmeniniu tinklu
Sprendimai:
Linijiniio masyvo garso sistema
Scenos mikrofonų sistema
Komutacija DANTE skaitmeniniu tinklu