„Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ ir Live SQUARE konferencijų centras

UAB „Audiotonas“ su partneriu UAB „Fima“ įrengė „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ balso pranešimo evakuacinę sistemą, bei Live SQUARE konferencijų centrą.

Viešbutis „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“, Gedimino pr. 44B, ir verslo centras „Live Square“ , Gedimino pr. 44A ( vystytojas“Eika“) – tai vieningas pastatų kompleksas, kuris įsikūrė Vilniaus centre.

Trijose konferencinėse salėse įrengtos modernios įgarsinimo, vaizdo, įrangos valdymo sistemos. Sumontuota 3 metrų pločio vaizdo siena, aukštos raiškos vaizdo projektoriai, vaizdą dubliuojantys mobilūs monitoriai, belaidė prezentacijų sistema, radijo mikrofonų sistema, garso matrica ir automatizuoto valdymo sistema.

Visos salės gali būti apjungiamos į vieną didelę erdvę, tad vieno mygtuko paspaudimu valdymo panelėje visa įranga automatiškai persikonfigūruoja. Visą įrangą galima valdyti tiek iš sienose sumontuotų valdymo klavišų, tiek planšetinio kompiuterio iPad pagalba.

Bendro naudojimo erdvėse įrengta informacinių monitorių sistema su profesionaliais vaizdo monitoriais ir turinio valdymo programine įranga, taip pat foninio įgarsinimo sistema.

Platesnė informacija apie projektą : https://structum.lt/straipsnis/vilniaus-hilton-garden-inn-ir-live-square-kompleksas/

„Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ ir Live SQUARE konferencijų centras cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.

Kiti projektai

Sprendimai:
Didelio formato LED ekranas

Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios garso ir šviesos sistemos

Sprendimai:
Valdomo vertikalaus kryptiškumo akustinės sistemos
Diskretiška meninio apšvietimo sistema
Sprendimai:
Valdomo vertikalaus kryptiškumo akustinės sistemos
Diskretiška meninio apšvietimo sistema