“DC Valley” aukščiausio lygio AV technologiniai sprendiniai

Vilniuje, Žvėryno mikrorajone įsikūręs Danske Miestelis (DC) ir jo pastatas, pavadintas „DC Valley“ – gali didžiuotis aukščiausio lygio audiovizualinėmis technologijomis Atriumo erdvėje ir konferencijų salėse. Audiotono specialistams buvo suteikta laisvė panaudoti naujausias technologijas tiek vaizdo, tiek įgarsinimo srityse.

Sprendimai

Didelio formato LED ekranas
Skaitmeninė signalų komutacija debesyje
Garso ir vaizdo ekranų sistemos

Atriumo erdvė bei dvi konferencijų salės turi tarpusavio apjungimo galimybes – galima vykdyti įvairaus tipo konferencijas ir renginius, panaudojant visas tris erdves kaip vieną, arba atskirai, bet kokiu scenarijumi. Atriumo erdvėje dalyvių skaičius gali būti išplečiamas dalyviams stebint veiksmą iš visų penkių aukštų „balkonų“ – didelio formato LED ekranas matomas iš visų aukštų, o garsas transliuojamas per visus aukštus. Vaizdo konferencijoms rengti įdiegta Cisco gamintojo įranga, panaudojant papildomus Shure ir Biamp gamintojų išmaniuosius mikrofonų masyvus.

Vaizdo sistemos Atriume kertinis akmuo – Samsung gamintojo LED ekranas: 5 metrų pločio, 3 metrų aukščio, itin mažo atstumo tarp taškų (pixel-pitch) technologijos įrenginys. Kadangi „DC Valley“ pastatas yra išskirtinės architektūros, LED ekrano bei įgarsinimo sistemos estetinis vaizdas taip pat buvo itin svarbus aspektas. Todėl kartu su partneriais suprojektavome ir įrengėme estetinį ekrano gaubtą, sukuriant „didelio televizoriaus“ efektą.

LED ekrano šonuose už specialios, akustiškai laidžios medžiagos sumontuotos aukščiausio lygio Renkus-Heinz gamintojo ICONYX serijos akustinės sistemos, kurios leidžia visoje Atriumo erdvėje turėti idealiai lygią dažninę charakteristiką, itin tolygų garso slėgį bei kiek įmanoma aukščiausią kalbos suprantamumo indeksą – dėka „Beam Steering“ technologijos. Aukštą kalbos suprantamumo indeksą (STI) buvo nesunku  pasiekti panaudojant tokio technologinio lygio akustines sistemas, įvertinus tai, kad Atriumas yra labai akustiškai sudėtinga erdvė.

Visa vaizdo ir garso signalų distribucija įgyvendinta panaudojant virtualią debesijos matricą. Visi signalai yra išskirtinai tik skaitmeninio formato. Debesijos matrica leidžia turėti neriboto dydžio įvesčių ir išvesčių skaičių bei neribotas komutacijos galimybes be jokių vaizdo ir garso kokybės nuostolių bei vėlinimų. Tam panaudojome Crestron NVX sistemą vaizdui bei Dante protokolą įgarsinimui. Visus įrenginius vartotojui itin paprasta valdyti – suprojektavome specialią grafinę sąsają Crestron laidinių ir belaidžių valdymo panelių ekranuose, kuri leidžia paprastai ir intuityviai valdyti šią itin sudėtingą ir aukšto technologinio lygio sistemą.

“DC Valley” aukščiausio lygio AV technologiniai sprendiniai cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.

Kiti projektai

Daugiau šviesos Nacionalinio Kauno dramos teatro scenoje

Sprendimai:
140 LED apšvietimo įrenginių
„Fresnel“, „Profile“ ir „Wash“ tipo prožektoriai
Sprendimai:
140 LED apšvietimo įrenginių
„Fresnel“, „Profile“ ir „Wash“ tipo prožektoriai