Aukštos klasės audiovizualiniai sprendimai Senukų prekybos centro administraciniame pastate

UAB „Senukų prekybos centras“ administracinis pastatas, Islandijos pl. 32, Kaunas

2014 metų pradžioje Kaune duris atvėrė modernus UAB „Senukų prekybos centras“ administracinis pastatas. 7 aukštų pastato statyba ir įrengimas kainavo 88 mln. litų, pastatas talpina beveik 1000 prekybos tinklo „Senukai“ administracijos darbuotojų, jis pastatytas kone judriausioje Lietuvos vietoje – šalia greitkelis Kaunas – Klaipėda, prekybos centras „Mega“. Audiotonas čia įrengė modernias audiovizualines sistemas ir šių sistemų automatizuotą valdymą konferencijų salėje ir 22-jose posėdžių bei pasitarimų patalpose.

Konferencijų salėje įrengta moderni Martin Audio garso sistema Omniline. Miniatiūrinė modulinė akustinė sistema Omniline yra sudaryta iš akustinių modulių, kurie montuojami į bendrą, vertikaliai formuojamą masyvą. Kiekvienas modulis skleidžia garsą 100 laipsnių horizontaliai ir 5 laipsnius vertikaliai. Modulių kiekis nustatomas pagal patalpos fizinius parametrus, modeliuojant specialia programine įranga. Kai sistemos dydis apskaičiuotas programiškai, ją galima surinkti iš nustatyto modulių kiekio. Programa nurodo kokiu kampu moduliai turi būti nukreipti į klausytoją. Sistema surenkama modulio narelius montuojant į programos nurodytą poziciją. Kai sistema surinkta, ji pakabinama numatytame aukštyje. Tokia akustinė sistema skleidžia garsą labai tiksliai į tas vietas, kurios buvo numatytos programuojant patalpos akustinį rezultatą. Be abejo garso slėgis bus vienodas ir tolygus visoje erdvėje. Kadangi sistema sudaryta iš modulių, kurie skleidžia garsą ypatingai siaura vertikale, nėra pavojaus, kad susidarys garso atspindžiai. Tokiu būdu sistema leidžia tolygiai paskirstyti garso kryptį į pageidaujamą vietą ir nustatyti sistemą taip, kad garsas nesklistų į nereikalingas erdves ar plokštumas, kuriose gali susidaryti nepageidaujami garso atspindžiai. Garso sistemoje panaudotas naujasis firmos AMC garso signalų skaitmeninis procesorius DSP88, valdomas kompiuterinio tinklo pagalba. Salėje sumontuoti ir papildomi prisijungimai, leidžiantys naudoti garso įrangą didesniems renginiams.

Konferencijų salėje sumontuotas didelės raiškos NEC vaizdo projektorius ir aukštą atspindžio koeficientą turintis firmos ADEO vaizdo ekranas, todėl vaizdinė informacija didžiuliame ekrane puikiai matoma net ir apšviestoje patalpoje. Konferencijų dalyviai savo kompiuterius arba mobilius prietaisus prie salės audiovizualinės sistemos gali prijungti net keturiose vietose per KRAMER komutacines dėžutes, sumontuotas solidžiuose medžio masyvo balduose.

Kad salės įrangą valdyti būtų patogu – įdiegta automatizuoto valdymo sistema CRESTRON. Tribūnoje sumontuoto lietimui jautraus ekrano pagalba įrenginius sugeba valdyti bet kuris šios modernios konferencijų salės lankytojas. Valdoma ne tik vaizdo ir garso įranga, bet ir salės apšvietimo sistema bei žaliuzės.

Moderniai įrengtose posėdžių bei pasitarimų salėse sumontuotos AMC akustinės sistemos, KRAMER vaizdo ir garso komutavimo įranga, NEC vaizdo projektoriai bei NEC 55“ įstrižainės monitoriai, ADEO vaizdo ekranai. Kiekvienoje salėje visa audiovizualinė bei kompiuterinė įranga yra valdoma naudojant Crestron įrangos valdymo pultelius, kurie yra įmontuoti į baldus. Audiovizualinės sistemos valdymas iš vartotojų nereikalauja jokių techninių žinių, todėl paruošti salę susitikimui ar pristatymui gali bet kuris administracinio pastato darbuotojas ar svečias.

Viso pastato automatizuoto valdymo sistema gali būti valdoma centralizuotai CRESTRON RoomView programinės įrangos pagalba. Tai suteikia galimybę aptarnaujančiam personalui stebėti audiovizualinių sistemų būseną ir šią sistemą valdyti iš savo darbo vietos bei nuotoliniu būdu pagelbėti sistemas naudojantiems darbuotojams. Visas įrengtas sistemas galima paruošti darbui nuotoliniu būdu iš anksto, prieš prasidedant renginiui, o jam pasibaigus, sistemas išjungti. Tokiu būdu taupomi energijos resursai, o prietaisai ir jų komponentai, lempos ir ekranai tarnauja ilgiau.

Daugumoje posėdžių salių Audiotonas taip pat įdiegė firmos POLYCOM konferencinius telefonus, leidžiančius rengti aukštos kokybės telekonferencijas. Dvejose salėse įdiegta įranga vaizdo konferencijoms ir vieno mygtuko paspaudimu valdoma garso įrašymo sistema.

Įdiegtų sprendimų visuma sudaro puikias sąlygas produktyviam administracijos darbuotojų darbui, verslo susitikimams organizuoti ir darbuotojų mokymui.

Aukštos klasės audiovizualiniai sprendimai Senukų prekybos centro administraciniame pastate cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.

Kiti projektai

Garso sistemos Kauno Žalgirio baseine

Sprendimai:
Drėgmei ir temperatūrai atspari garso sistema
Povandeniniai garsiakalbiai
Gyvų renginių garso operatoriaus vieta
EN54-24 garsinio perspėjimo apie evakuaciją sistema
Sprendimai:
Drėgmei ir temperatūrai atspari garso sistema
Povandeniniai garsiakalbiai
Gyvų renginių garso operatoriaus vieta
EN54-24 garsinio perspėjimo apie evakuaciją sistema