Audiovizualiniai sprendimai komplekse „Sokol“ penkių žvaigždučių „Marriott“ viešbutyje Minske

2015-2016 metais UAB „Audiotonas“ bendradarbiavo su partneriais iš Lietuvos projektuojant ir įrengiant konferencinių salių audiovizualines sistemas, jų valdymo įrangą ir viešų erdvių įgarsinimą Minske esančiame įspūdingame 65 tūkstančių kvadratinių metrų plotą užimančiame sporto ir pramogų komplekse „Sokol“ su penkių žvaigždučių „Marriott“ viešbučiu.

UAB „Audiotonas“ dalyvavo šių sistemų projektavime, įrangos tiekime, instaliacijos bei montavimo darbų priežiūroje, derinime bei paleidime:

  • Viešbučio viešų erdvių foninio įgarsinimo
  • Viešbučio konferencinių ir pokylių salių vaizdo, garso ir valdymo
  • Viešbučio viešų erdvių apšvietimo valdymo
  • SPA centro foninio įgarsinimo
  • Teniso komplekso viešų erdvių ir treniruočių salių įgarsinimo

Projektuojant ir realizuojant visas minėtas sistemas ypatingas dėmesys buvo skiriamas ne tik į įrangos technines charakteristikas, bet ir į dizainą, kadangi kiekvienas matomas įrenginys turėjo derėti su itin prabangiu patalpų interjeru. Viešbučio viešoms erdvėms įgarsinti buvo pasirinkti firmos Crestron į lubas įmontuojami garsiakalbiai, firmos BIAMP DSP sistema, BITTNER AUDIO garso stiprintuvai ir firmos ATEIS IP muzikiniai grotuvai. Tų pačių gamintojų aktyvinė įranga įgarsina ir kitas 2 komplekso viešąsias erdves – viešbučio SPA centrą, teniso kompleksą. Šiose erdvėse panaudoti firmų CRESTRON, AMC, DNH garsiakalbiai. Viso komplekse numatytos 24 zonos viešųjų patalpų įgarsinimui, į kiekvieną iš šių zonų galima sukomutuoti 5-6 muzikos šaltinius. Garso šaltinio išrinkimas vykdomas patalpose įrengtų BIAMP sieninių valdiklių pagalba arba tą atlieka sistemos administratorius, visą sistemą valdantis iš savo kompiuterio. Firmos ATEIS TERRACOM sistema leidžia kiekviename iš komplekso statinių turėti savo individualius muzikos grojaraščius.

„Marriott“ viešbutyje įrengta 12 įvairaus dydžio konferencijų salių bei 3 ypatingai prabangios pokylių salės, kurios gali būti apjungiamos į vieną. Viešbučio konferencinių salių, pokylių salių, restoranų ir viešųjų erdvių apšvietimo sistema, taip pat garso ir vaizdo sistemos valdomos CRESTRON valdiklių pagalba. Sistemų valdymas gali būti atliekamas konferencijų salėse sumontuotų planšetinių kompiuterių pagalba, taip pat salių rezervavimo ir centralizuoto įrenginių stebėjimo ir valdymo programinės įrangos pagalba. Taip pat ši sistema integruota su pastato valdymo sistema (BMS), o tai reiškia, kad visos sistemos yra valdomos naudojant tą pačią vartotojo sąsają

Audiovizualiniai sprendimai komplekse „Sokol“ penkių žvaigždučių „Marriott“ viešbutyje Minske cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.

Kiti projektai

Atstatytoje bažnyčioje – tikintieji džiaugiasi kokybišku ir raiškiu garsu

Sprendimai:
Garsiakalbių ir mikrofonų sistema
Automatinis garso signalų valdymas
Sprendimai:
Garsiakalbių ir mikrofonų sistema
Automatinis garso signalų valdymas

Naujas LED ekranas – švieslentė stadione „Vingis“

Sprendimai:
Lauko sąlygoms skirtas LED ekranas
Didelė raiška ir mažas taškų žingsnis
Pagamintas pagal tikslius esamo rėmo matmenis
Sprendimai:
Lauko sąlygoms skirtas LED ekranas
Didelė raiška ir mažas taškų žingsnis
Pagamintas pagal tikslius esamo rėmo matmenis