Atnaujinta Kauno miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salė

Sprendimai

Vaizdo komutacijos sistema
Aukštos raiškos vaizdo kameros.
Garso sistema

2021 m. vasarą buvo vykdomi Kauno miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salės konferencinės įrangos atnaujinimo darbai. Pastatas yra vienas iš Kauno tarpukario modernizmo architektūros objektų, įtrauktų į Europos paveldo ženklo sąrašą. Salės interjeras išsiskiria įspūdingomis metalo profilių ir stiklo lubomis, taip pat vitražine siena salės priekyje. Didis grožis kelia didelius iššūkius salės akustikai – vykstančių tarybos posėdžių ir kitų reginių metu salėje esantiems klausytojams buvo sudėtinga aiškiai girdėti į mikrofonus pasisakančius žmones. Prieš 20 metų įrengta „tradicinė“ garso sistema su dideliu kiekiu garsiakalbių nebeatitiko šiandieninių normų – renginių metu buvo susiduriama su mažo garso lygio problema, susižadinančiais mikrofonais, prastu kalbos suprantamumu. Parinkome, išbandėme ir įrengėme šiai dienai bene moderniausią Renkus-Heinz gamintojo akustinę sistemą. Ją sudaro du, kompaktiški ir salės interjero nedarkantys, tiesiniai garsiakalbių masyvai. Kiekvieną masyvą sudaro 12 vnt. 2 colių plačiajuosčių garsiakalbių, iš kurių kiekvienas turi savo individualų garso stiprintuvą. Tokia sistema leidžia garso bangą nukreipti tik ten, kur yra klausytojai, išlaikyti vienodą garso lygį tiek salės priekyje, tiek gale. Šios technologijos dėka išvengiame atspindžių nuo salės sienų ir lubų, kas sukeldavo visas aukščiau paminėtas problemas. Kadangi salėje vyksta įvairiausio profilio renginiai ir pristatymai, garso sistema turėjo būti pritaikyta ir kokybiškam muzikos atkūrimui – ji buvo papildyta žemų dažnių garsiakalbiais.
To paties projekto metu buvo atnaujinta salės vaizdo sistema – sumontuoti nauji profesionalūs monitoriai, vaizdo komutacijos sistema, naujos aukštos raiškos vaizdo kameros.

Daugiau informacijos apie produktą: https://www.renkus-heinz.com/product_detail/dc12-2/

Atnaujinta Kauno miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salė cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.