Aluflam būstinė Jonavoje

Jonavoje įsikūrusi „Aluflam“ savo pagrindinėje būstinėje įsirengė modernią išskirtinės kokybės įrangą personalo mokymams, susitikimams bei nuotoliam bendravimui. Audiotono pasiūlyti sprendimai pritaikyti net keliose skirtingose administracinių patalpų salėse bei bendrose erdvėse.

Sprendimai

Digital signage sistema
Nuotolinių vaizdo pokalbių patalpa
Vaizdo projektorių sistemos
Automatizuota valdymo įranga

Bendro naudojimo biuro erdvėse įdiegtas informacinių vaizdo ekranų (angl.: Digital Signage) sprendimas aktualios informacijos transliavimui. Centralizuotai valdomas vaizdinis turinys rodomas per keturis 55 colių LG monitorius, išdėstytus įvairiose erdvėse, juose pateikiama darbuotojams aktuali informacija ir svarbūs pranešimai.

Nuotolinio bendravimo, vaizdo konferencijų bei komandinio darbo reikmėms įrengta patalpa su didelio formato 65 colių liečiamu ekranu bei po juo sumontuota plačiakampe vaizdo kamera ir mikrofonais. Visa sumontuota įranga prie bet kurio kompiuterio jungiama vienu USB-C kabeliu, o liečiamo ekrano panaudojimas vietoj tradicinio projektoriaus leidžia ne tik atlikti įprastą rodymo funkciją, bet ir leidžia pirštais ar specialiais rašikliais ekrane kurti užrašus ar tiesiog valdyti kompiuterį.

Dvi bendro darbo erdvės įrengtos panaudojant didelio ryškumo lazerinius Epson projektorius, matomumą gerinantį Adeo projekcinį ekraną, aktyvinę Biamp SDQ5P garso sistemą. Lazeriniai projektoriai pasižymi ryškesniu projekcijos vaizdu, mažesnėmis energijos sąnaudomis, taip pat šviesos šaltinio veikimo laikas skaičiuojamas dešimtimis tūkstančių valandų – žymiau daugiau, nei įprastuose projektoriuose naudojamoms lempoms.

Pati didžiausia biuro salė aprūpinta ypač didelio galingumo lazeriniu Epson projektoriumi su motorizuotu Adeo ekranu bei skaitmeniniu Biamp garso procesoriumi valdoma garso sistema ir belaidžiais Shure SLXD mikrofonais. Garso ir vaizdo sistemų valdymas atliekamas Crestron centriniu valdymo procesoriumi bei to paties gamintojo sienine valdymo panele, kurios dėka visa salės įranga keliais paspaudimais paruošiama darbui pagal iš anksto suprogramuotus veiklos scenarijus. Šios salės įgarsinimui pasirinktos Martin Audio CDD6 akustinės sistemos kartu su SX112W žemų dažnių garsiakalbiais. Geresniam garso suprantamumui šioje ilgos formos patalpoje panaudota dviguba garso linija su signalo vėlinimu – specialia akustinių matavimų įranga nustatytas laikas, kurį garso bangos užtrunka pasiekti salės viduryje sumontuotas akustines sistemas nuo esančių priekyje, ir pirmųjų garso signalas yra „pavėlinamas“ keliomis šimtosiomis sekundės dalimis. Tokiu būdu suderinta sistema pasižymi geresniu STI (kalbos suprantamumo indekso) vertinimu, būnant salės gale išvengiama garso „sudvigubėjimo“ efekto, jei sistema veiktų be signalo vėlinimo.

Jau minėta Crestron valdymo įranga naudojama ne tik salės įrangos valdymui, bet ir reguliuoti papildomai garso zonai terasoje – galima transliuoti garsą iš salės, arba pasirinkti visiškai kitą garso šaltinį, tarkime, pasileisti foninę muziką iš grotuvo.

Aluflam būstinė Jonavoje cta

Gauk pasiūlymą

Siūlome sprendimus ir produktus skirtus verslo, švietimo, pramogų industrijos ar individualių poreikių techniniam įgyvendinimui. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos, mažmeninės ar dideminės prekybos, sistemų projektavimo ar instaliavimo bei visais kitais klausimais.