Sprendimai švietimui

Audiovizualinių sprendimų integravimas į švietimo aplinką yra šiuolaikiškas įrankis kuriant hibridinio mokymosi sistemą (apjungiančią realų kontaktinį ir nuotolinį mokymą). Įrangos suteikiamos galimybės palengvina pedagogų darbą su dalinai nuotoliu besimokančiais klausytojais, taip pat dirbant su didelėmis nuotoliu besimokančių studentų grupėmis, be to įranga tarnauja ir kaip šiuolaikiška interaktyvi mokymosi priemonė dirbant klasėse ar auditorijose. 

Švietimo įstaigos dažniausiai renkasi vaizdo ir garso sprendimus, tokius kaip belaidžiai mikrofonai ar klasės garsiakalbių sistemos, išmaniosios automatizuotos vaizdo kameros ir didelio formato vaizdo ekranai.

Mes siūlome pažangiausius tinkle veikiančius sprendimus aukštojo mokslo institucijoms, kurios turi multifunkcines ne vien paskaitoms bet ir kitiems renginiams skirtas erdves daugiau nei vienoje vietoje (skirtinguose pastatuose ar net miestuose). Sprendimų suteikiamas lankstumas leidžia visišką laisvę dėstytojams ir studentams dalyvauti paskaitose iš bet kurios vietos, o įrengtas erdves išnaudoti ne tik paskaitoms, bet ir kitokio tipo renginiams nuo konferencijų iki gyvos muzikos koncertų.


Hybridinio mokymo klasės

Mišrus (hibridinis) klasės modelis sujungia asmeninio mokymo elementą (mokytojo dalyvavimą) ir mokymosi vietos pasirinkimą, kurį suteikia pamokų transliavimas internetu. Yra daug skirtingų hibridinio mokymosi variacijų ir tam reikalinga skirtingą aparatinė įranga. Mūsų tikslas – optimizuoti klasėse turimas ir jau naudojamas audiovizualines sistemas praplečiant jų funkcionalumą, arba teikiame pasiūlymus visiškai naujiems sprendimams.


Interaktyvūs ekranai / skaitmeninės klasės lentos

Interaktyvūs ekranai apjungia didelio formato vaizdo ekraną su jutikliniu valdymu ir integruotu procesoriumi, kuris gali paleisti programas pačiame įrenginyje, todėl gaunamas daug vietos neužimantis sprendimas su integruota vartotojo sąsaja. Interaktyvūs ekranai plačiai naudojami švietimo aplinkoje kaip skaitmeninė lenta, taip pat pakeičia tradicines projektorių sistemas ir suteikia pažangesnes technines ir programinės įrangos funkcijas. Šie ekranai taip pat gali būti integruoti kaip dalis hibridinės klasės įrangos ir naudojami nuotolinėms pamokoms.

interaktyvūs ekranai dažnai komplektuojami su specializuota programine įranga, skirta švietimo poreikiams, pvz., įrankiai, skirti diagramų pateikimui, užrašų skaitmenizavimui ir kitokio turinio skaitmeninimui. Ekranus galima prijungti prie išorinės techninės įrangos, pvz., spausdintuvų, internetinių kamerų, klaviatūrų. Naudojant nuotolinio valdymo programinę įrangą, interaktyvius ekranus galima valdyti nuotoliniu būdu per internetą arba LAN.


Paskaitų erdvės ir auditorijos

Siūlome visapusiškus sprendimus didelėmspaskaitų auditorijoms, kuriose galima integruoti AV, PA, HAVAC sistemas automatizuotam visų patalpos sistemų valdymui. Dažnai klientams reikia daugiafunkcinio sprendimo, todėl be su švietimu susijusių sistemų įprasta įtraukti scenos apšvietimo ir net gyvos muzikos pasirodymams tinkamus scenos garso sprendimus.


Administracinės ir bendro naudojimo erdvės

Mūsų sprendimai, skirti švietimo įstaigoms, apima informacinių vaizdo ekranų, informacinių lentelių ir daugiazones foninės muzikos ir perspėjimo apie evakuaciją sistemas. Aukštojo mokslo institucijos dažnai naudoja ne tik informacinius ekranus, bet ir darbo erdvių rezervavimo ir rezervacijų valdymo sistemas, kurios leidžia maksimaliai išnaudoti darbo erdvių užimtumą, o informaciją apie laisvas darbo vietas atvaizduoja realiu laiku pastato AV sistemos ekranuose.


Salių ir kitų erdvių akustikos gerinimo sprendimai

Patalpose, kurios dėl savo savybių turi daug reverberacijos ir aido siūlome pasyvius ir aktyvius garso savybių gerinimo sprendimus. Pasyvūs sprendimai – garso difuzoriai, išsklaidantys garso bangas, taip pat garą sugeriančios medžiagos, skirtos garso slopinimui. Aktyvūs sprendimai – garso sistemų procesoriai ir profesionaliai derinamos krypties garsiakalbiai, kurių dėka gali būti pasiekiamos išskirtinai aukšta garso kokybė ir STI indeksas (STI – Speech Transmission Index – kalbos suprantamumo rodiklis). Mūsų siūlomais sprendimais galime pagerinti akustiką sporto ar renginių salėse, administracinėse patalpose, koridoriuose, konferencijų salėse ir panašiose erdvėse.