ateitiesTECHNOLOGIJOS

garsasvaizdasšviesa

Naujieji berėmiai lubiniai AMC PCR serijos garsiakalbiai jau prekyboje!

Moderni išvaizda ir kokybiškas skambesys

               AMC pristato vieną naujausių savo produktų - lubinius PCR serijos 5 ir 8 colių garsiakalbius plastikiniu korpusu, komplektuojamus su grotelėmis paslėptu tvirtinimo rėmeliu. Grotelėse, dengiančiose garsiakalbį, ir garsiakalbio korpuse sumontuoti magnetai, kurių pagalba grotelės tvirtai ir lengvai priglunda prie garsiakalbio korpuso. Toks techninis sprendimas pagreitina montavimo procesą ir pagerina skirtingo medžiagiškumo lubų estetinį vaizdą.

 

Pagrindinės savybės:

  • Integruotas 100V transformatorius su trimis atšakomis: 15W - 7,5W - 3,75W (PCR 5T) ir 25W - 12,5W - 6,25W (PCR 8T);
  • Integruotas 16Ω garsiakalbis suteikia galimybę naudoti juos žemaomėse sistemose;
  • Panaudoti aukštos kokybės koaksialiniai garsiakalbiai aiškiam garso atkūrimui foninės muzikos sistemose;
  • Specialūs tvirtinimo elementai ir magnetiniai grotelių fiksatoriai padės greitai ir lengvai instaliuoti šiuos garsiakalbius lubose;
  • Garsiakalbio konstrukcijos ypatybė - grotelės su pasleptu tvirtinimo rėmeliu pagerina patalpų, kuriose naudojamas garsiakalbis, interjero dizainą.

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

   

    Dėl aukščiau išvardintų privalumų, šie garsiakalbiai galėtų būti naudojami įvairių sprendinių interjeruose arba vietose, kur garsiakalbiai turi likti nepastebimi ir nedaryti jokios įtakos estetiniam lubų vaizdui. Konferencijų centrai, mados namai ir drabužių parduotuvės, restoranai ir kavinės, prekybos centrai ir didelės viešosios erdvės - tai tik kelios vietos, kur Jūs galite projektuoti ir naudoti PCR serijos garsiakalbius.

         Daugiau informacijos rasite čia.

        PCR serijos garsiakalbius galite įsigyti jau dabar!