ateitiesTECHNOLOGIJOS

garsasvaizdasšviesa

Moderniosios technologijos XVI amžių menančiuose rūmuose

Moderniosios technologijos XVI amžių menančiuose rūmuose

Pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje esančiuose ir renesanso laikotarpį menančiuose Lietuvos Nacionalinės filharmonijos rūmuose nuo šiol klasika puikiai dera su moderniomis šiuolaikiškomis technologijomis. Šiais metais rūmų fasadą papildė du firmos NEC monitoriai – informacinės švieslentės. Šių monitorių pagalba galima transliuoti ne tik tekstinę ar grafinę informaciją (repertuarus, nuotraukas, reklaminius skelbimus), bet ir filmuotą medžiagą – koncertų ištraukas, reklaminius klipus ar kitas naujienas.

Informacinių švieslenčių pagalba visa filharmonijos aktuali informacija nuolat keičiasi, taigi galima parodyti nemažai skirtingos informacijos. Kiekviename ekrane galima transliuoti skirtingo turinio informaciją. 

Grojaraščių atnaujinimas, ekranų valdymas ir būsenos stebėjimas gali būti atliekami internetinės naršyklės pagalba iš bet kurios pasaulio vietos. 

Šiame projekte panaudoti NEC P553 profesionalūs monitoriai. Jų šviesumas net 700 cd/m2, t.y. net dvigubai didesnis nei standartinio monitoriaus, tad šių monitorių atvaizduojama informacija puikiai matoma net saulėtą dieną.

Ekranai apsaugoti specialiu kompanijos AUDIPACK gaubtu FSMO-55SP, skirtu apsaugai nuo aplinkos poveikio (IP55). Šis gaubtas ekranus apsaugo ne tik nuo drėgmės poveikio ar vagystės, bet ir turi savyje sumontuotą autonomiškai veikiančią šildymo - vėdinimo sistemą, neleidžiančią ekranams pasiekti neleistinos temperatūros.

 

Nuorodos

http://www.necdisplay.com/

http://www.audipack.com/