ateitiesTECHNOLOGIJOS

garsasvaizdasšviesa

"Barclays" Rise Vilnius

Išmaniųjų technoligijų pagalba kuriamas finansinių technilogijų centras Vilniuje

"Barcklays" Rise - tai pasaulinis finansinių technologijų kūrimo bendradarbiavimo tinklas, turintis savo būstines 7 pasaulio šalyse:

Niujorke: https://thinkrise.com/newyork.html

Londone: https://thinkrise.com/london.html

Mančesteryje: https://thinkrise.com/manchester

Keiptaune: https://thinkrise.com/cape-town

Telavive: https://thinkrise.com/tel-aviv

Mumbajuje: https://thinkrise.com/mumbai.html

Vilniuje: https://thinkrise.com/vilnius

Tai vieta, vienijanti finansų technologijų verslo organizacijas ir talentus, suteikianti jiems kūrybinę erdvę ir visas technologines galimybes kurti, vystyti ir įgyvendinti savo idėjas. Rise laikosi nuostatos, jog šiuolaikinės naujovės ateina ne iš didelių organizacijų, bet iš talentingų žmonių, kuriems, suteikus reikiamą pagalbą, paramą ir patarimus bei tinkamą vietą dirbti, galima pasiekti pačių efektyviausių sprendimų.

Ši inovatyvi erdvė būtent tą ir daro - kurdama pasaulinį tinklą ir bendruomenę vienija viso pasaulio talentus, kuria dialogą tarp verslo ir idėjų generuotojų ir suteikia visą reikiamą pagalbą vystant finansinių technologijų projektus. Ši programa skatina ilgalaikius abipusiai naudingus ryšius, kuriais siekiama pirmines idėjas ir prototipus paversti realiais naujais verslo modeliais ir prekėmis.

Nuo 2016 metų Rise pasiekė ir žemyninę Europos dalį savo būstine pasirinkusi ne ką kitą, o Vilnių! Šiose moderniose erdvėse, kurių technologijas padėjo įrengti Audiotono specialistai, galima rasti:

  • 110 vietų auditoriją;
  • 4 susitikimų kambarius, talpinančius iki 10 žmonių;
  • Bendradarbiavimo erdves;
  • Konferencijų infrastruktūrą;
  • "Podcast" įrašymo kambarį;
  • Renginių tiesioginio transliavimo galimybę.