ateitiesTECHNOLOGIJOS

garsasvaizdasšviesa

Audiovizualinė įranga posėdžiams, mokymams ir darbuotojų informavimui moderniame paslaugų centre

Audiovizualinė įranga moderniame paslaugų centre

        Vilniuje 2015 metų pabaigoje savo paslaugų biurą įsteigė viena didžiausių pasaulyje draudimo kompanijų „American International Group“ (AIG). Šis biuras tapo AIG tinklo, aptarnaujančio Europos, Vidurinių Rytų ir Afrikos rinkas, dalimi.
        Paslaugų centras įsikūrė naujajame moderniame biurų pastate „K29“ sostinės Konstitucijos prospekte. AIG biure per du pastato aukštus, užimančius apie 3600 kv.m. plotą, yra įrengta ne tik apie 400 patogių darbo vietų, bet ir keletas moderniai įrengtų pasitarimų, posėdžių patalpų bei darbuotojų mokymo klasės. Bendrosiose biuro erdvėse yra instaliuota Digital Signage sistema – vaizdo monitoriai, į kuriuos centralizuotai yra transliuojama aktuali vaizdo informacija biuro darbuotojams.
        Biure yra keletas pasitarimų kambarių, kuriuose sumontuotos vaizdo projektavimo sistemos ir interaktyvūs ekranai. Pagrindinis posėdžių kambarys, kuriame vyksta vadovų pasitarimai, yra aprūpintas nuotolinių vaizdo konferencijų sistema, kurios dėka visi pasitarimo dalyviai sėdintys prie apvalaus stalo, gali patogiai diskutuoti ir stebėti didelio formato vaizdo ekrane kitus dalyvius, kurie prisijungia posėdyje iš AIG biurų kitose pasaulio šalyse.
Darbuotojų mokymams įrengėme tris mokymų klases, kurios yra susietos tarpusavyje ir atidarius mobilias pertvaras, visos trys atskiros klasės gali būti naudojamos kartu kaip viena didelė bendra erdvė. Visose trijose klasėse yra atskiros interaktyvios vaizdo projektavimo sistemos į specialius ekranus, kurie gali būti panaudoti ir kaip lentos užrašams naudojant specialius rašiklius. Vaizdas iš dėstytojo komiuterio gali būti perduodamas tiek į vieną lentą, tiek ir į visas tris lentas vienu metu. Visos audivizualinės sistemos yra patogiai valdomos sieniniais firmos Crestron valdikliais, kuriuose yra užprogramuotos funkcijos į atskirus dedikuotus mygtukus. Mygtukų paspaudimais lektorius ar mokymų organizatorius gali greitai pakeisti vaizdo informacijos šaltinį, pareguliuoti patalpos apšvietimą, garso lygį, taip pat įjungti ir išjungti vaizdo projektorius.

Panaudoti įrenginiai:

Crestron DMPS3-200-C  DigitalMedia prezentacijų sistema
Biamp Tesira FORTE garso procesorius
Sharp PNE703 70“ LCD monitorius
Cisco SX80 Codec  Precision 60 nuotolinių konferencijų sistema
Samsung LH55D 55“ LCD monitoriai
NEC UM301Wi interaktyvūs artimojo atstumo projektoriai
NEC UM351Wi interaktyvūs artimojo atstumo projektoriai
Project Dry-Erase „White board“ tipo ekranai su specialiais rašikliais
TOA 2240 garso stiprintuvai
JBL Control 26CT garsiakalbiai
Shure BLX24 belaidžių mikrofonų komplektai
Kramer Electronics vaizdo signalų komutavimo įrenginiai