ateitiesTECHNOLOGIJOS

garsasvaizdasšviesa

Clay Paky naujasis LED Profile prietaisas

Clay Paky Axcor Profile 900 - galiūnas LED prietaisų rinkoje

Naujasis Clay Paky Axcor Profile 900 šviestuvas yra bene pažangiausias ir inovatyviausias "LED Profile" tipo daugiafunkcinis prietaisas pramogų industrijos rinkoje.

Šviestuvas yra pagamintas naudojant geriausius elektronikos ir optikos komponentus, pradedant šviesos spalvų formavimo sistemomis ir kokybiškiausiais optikos elementais bei naudojant didelio tikslumo mikro mechanikos įtaisus spindulio formos valdymui. Aukšto efektyvumo 880 W galios LED baltos šviesos šaltinis suteikia galimybę šviestuvui suformuoti 46000  Liumenų (24000 Liumenų šviestuvo išorėje) šviesos srautą, kai spalvos temperatūra yra ne mažiau kaip 6500 Kelvinų. Kaip papildomas pasirinkimas - šviestuvas su žemesnės 5600 Kelvinų spalvos temperatūros LED šaltiniu gali pasiekti spalvos atgaminimo indeksą CRI daugiau kaip 90.

Dėl kruopštaus konstruktorių darbo "Clay Paky" sugebėjo pagaminti aukštos kokybės LED tipo šviesos šaltinį, kurio sunaudojama elektros galia yra apie 1 kW, o šviesos srautas prilygsta kaip 1500 W galios metalo išlydžio tipo lempų.

Axcor Profile 900 šviesos spindulio srautas yra kokybiškai ir tolygiai paskirstytas esant bet kokio keičiamo spindulio nuo 7 iki 40 laispnių diapazone. Spalvų atkūrimas yra formuojamas naudojant puikiai kituose prietaisuose veikiančią CMY spalvų dichroinių filtrų sistemą, papildomai naudojant CTO (spalvos temperatūros optimizavimo) filtrą, bei dar papildomai šešių skirtingų fiksuotų filtrų ratą. Be viso to, dar naudojamas specialiai sukonstruotas CRI rodiklio pagerinimo filtras. Clay Paky patentuota spindulio formavimo sistema, grafiniai efektai - leidžia meninio apšvietimo dizaineriams sukurti pačius sudėtingiausius šviesos scenografijos kūrinius.
Kai Axcor Profile 900 buvo pirmą kartą pademonstruotas Las Vegase vykusioje parodoje LDI 2017, sceninio apšvietimo industrijos žurnalas PLSN įvertino "Clay Paky" kūrinį panašių prietaisų kategorijoje kaip "Best New Hard Edge LED Spot", suteikiant prestižinį "the Gold Star Product Award" titulą. "Clay Paky" naujasis įrenginys ekspertų buvo pripažintas kaip "geriausias savo klasėje" (“the best in its class”), pasiūlęs naudotojams daug daugiau funkcinių galimybių nei kitų gamintojų šviestuvai.

Daugiau apie prietaiso sąvybes ir privalumus galite pasižiūrėti Clay Paky svetainėje:

https://www.claypaky.it/en/products/axcor-profile-900