ateitiesTECHNOLOGIJOS

garsasvaizdasšviesa

AVL Baltic internetinė parduotuvė – rinkitės daugiau kaip iš 20 000 rūšių prekių

Ieškote kur įsigyti profesionalią garso, vaizdo, šviesos įrangą ar muzikos instrumentus?

Audiotonas jums pagelbės – pirkėjai įrangą gali išsirinkti apsilankę el. parduotuvėje www.avlbaltic.com. Čia siūlome daugiau kaip 20 000 rūšių garso, vaizdo, šviesos prekių, pateikiame pagrindines jų charakteristikas ir pristatymo sąlygas. Prekes galite išsirinkti pagal norimus kriterijus patraukliomis kainomis.

AVL Baltic el. parduotuvėje rasite šias garso prekes: akustines sistemas ir garsiakalbius, garso stiprintuvus, mikšerinius pultus, garso signalų apdorojimo įrangą, mikrofonus, ausines, DJ ir konferencinę įrangą, evakuacinių ir viešųjų pranešimų transliavimo sistemas, kontrolės ir automatizacijos sistemas, taip pat garso kabelius, jungtis ir priedus.

Siūlome šias vaizdo prekes: vaizdo projektorius, ekranus projekcijai, monitorius, LED ekranus, VJ įrangą, vaizdo ir dokumentų kameras, vaizdo-garso signalų apdorojimo įrangą, kontrolės ir automatizacijos sistemas, vaizdo konferencinę įrangą, vaizdo kabelius, jungtis, priedus.

Galite rinktis iš šių šviesos prekių: teatro ir studijų, efektinio dinaminio apšvietimo prožektorių, gaminių, skirtų architektūriniam apšvietimui, šviesos valdymo įrangos, lempų, prožektorių filtrų, scenos įrangos, kontrolės ir automatizacijos sistemų, taip pat šviesos įrangai skirtų kabelių, jungčių ir priedų.

El. parduotuvėje galite įsigyti duomenų laikmenas ir medija produktus: CD-R, DVD-R, Blu-Ray laikmenas, kompiuterinės technikos priedus ir duomenų kaupiklius. Be to, taip pat parduodame gitaras, klavišinius muzikos instrumentus ir jų priedus.

Norėdami matyti visas AVL Baltic svetainėje skelbiamas prekes, svetainėje turite užsiregistruoti ir prisijungti. Neradus mūsų atstovaujamo gamintojo norimos prekės, kreipkitės į mūsų vadybininkus. Nors internetinėje parduotuvėje įkelta ne visa, o tik populiariausia ir naujausia įranga, tačiau mes galime pasiūlyti gerokai daugiau, todėl tikrai rasime jums tinkamą sprendimą. Pirkdami internetu visada išleisite mažiau nei pirkdami mūsų parduotuvėje Kaune. Kadangi esame daugelio AVL Baltic portale esančių produktų gamintojų įgaliotieji atstovai, garantuojame mažiausias kainas.

Išbandyti įrangą ar muzikos instrumentus galite apsilankę mūsų demonstraciniuose kambariuose, veikiančiuose Kaune ir Vilniuje. Mūsų specialistai suteikia kvalifikuotą pagalbą renkantis prekę. Sandėlyje visada turime pagrindinių prekių, tad pirkėjo užsakymą galime įvykdyti labai greitai.