ateitiesTECHNOLOGIJOS

garsasvaizdasšviesa

Audiotonas jau daugiau nei 20 metų su jumis!

Audiotonas jau daugiau nei 20 metų su jumis! 

Audiotonas – viena didžiausių garso, vaizdo ir apšvietimo sprendimų diegimo įmonių Baltijos šalyse, įkurta 1994 metais. Nuo Audiotono atsiradimo jau praėjo daugiau 20 metų, šia proga mes atnaujiname kompanijos logotipą ir įvaizdžio koncepciją. Rinkitės Audiotoną – rinkitės ateities technologijas!

Nuo šiol jūs laukiami ne tik šiuolaikiškoje Audiotono svetainėje ir AVL Baltic internetinėje parduotuvėje, bet ir Facebook bei Twitter socialinių tinklų paskyrose, kuriose pastoviai operatyviai supažindiname su audiovizualinių (AV) sprendimų ir produktų naujienomis, pateikiame įdomių AV technikos vaizdo įrašų ir nuotraukų iš naujausių parodų, vykstančių Europoje, Azijoje ir Š. Amerikoje. Nepraleiskite specialių akcijų produktams, vykstančių kas keletą savaičių – siūlomi produktai mažesne kaina galioja tik ribotą laikotarpį!

Atnaujintoje svetainėje galėsite susipažinti su Audiotono atliktais darbais – projektų puslapyje rasite įspūdingiausių ir naujausių darbų aprašymus ir nuotraukų galeriją. Pažinkite su AV pasaulį – konferencijų, garso informacines, scenos sistemas ir sistemas, naudojamas pramogų industrijoje. Pirmieji sužinokite apie garso, vaizdo, šviesos ir AV valdymo produktų naujienas ir išskirtinius gaminius.

Esame paruošę brošiūrą, skirtą pažymėti 20 metų sukaktį ir supažindinti su mūsų veikla ir pasiekimais ir galimybėmis. Šią brošiūrą galite atsisiųsti čia >>>